fbpx

سوالات متداول

شاید این سوالات برای شما پیش آید که می‌توانید پاسخ آنها را دنبال کنید!

آیا دستگاه های شما قابلیت نصب دوربین دنده عقب را دارند؟

بله , کلیه دستگاه های ما امکان نصب دوربین عقب را دارند.

کیفیت تصویر دستگاه های شما چگونه است ؟

کلیه دستگاه ها با کیفیت تصویر اچ دی -رزولوشن بالا ارائه میگردند.

آیا دستگاهی که بدون gps هست, میشود این قابلیت را در آینده به آن اضافه نمود ؟

خیر این امکان را ندارند . انتخاب آن سلیقه ای میباشد , دستگاه های بدون  gps ارزان ترمیباشند.

آیا کنترل فرمان ماشین کار میکند؟

بله فعال میشود و کار میکند و این یکی از خصوصیات دستگاه فابریک میباشد یعنی بدون نیاز به اینترفیس جانبی.

دستگاه dvd فابریک یعنی چه؟

دستگاه هایی که دقیقا به جای ضبط فابریک ماشین قرار میگیرند و فقط مخصوص و مربوط به آن مدل ماشین میباشد ولا غیر و نیازی به دستکاری در سیستم اصلی برق ماشین ندارد و دارای سوکت فابریک آن مدل میباشد .

نویگیشن در کدام شهر ها کار میکند و آیا قابلیت آپدیت را دارند؟

در حال حاضر در ۴۷۰ شهر و در حال اضافه شدن میباشند.بله قابلیت آپدیت بصورت یکسال مجانی را دارند.

دستگا های شما ساخت کجا هستند؟

کلیه دستگاه های موجود در بازارکشورما ساخت کشور چین میباشند.

آیا dvd فابریک مارک پایونیر, جی وی سی,کنوود و ... برای فلان ماشین دارید؟

خیر این شرکت ها در این زمینه فعالیتی ندارند ولی بعضی مغازه های سطح شهر این برند ها را در بعضی مدل ماشینها  با استفاده از قاب ودستکاری در سیم کشی فابریک ماشین و … استفاده میکنند , که اصلا پیشنهاد نمیگردد چون اولا باعث به هم ریختن سیم کشی فابریک ماشین و اختلال در آن , عدم فعال شدن کنترل فرمان خودرو , بد قیافه شدن ظاهر ماشین می گردند و امکانات کمتری نسبت به دستگاه های فابرک موجود دارا هستند و از همه مهمتر تفاوت نسبتا کم با نمومنه فابریک ضمن اینکه اکثر برندهای شناخته شده در بازار هم ساخت چین هستند پس تا اصلی هست دلیلی برای خرید ضبط متفرقه نیست.

آیا دستگاه ها قابلیت دریافت کانالهای تلویزیونی را دارند؟

بله , شما تنها با خرید یک آنتن آنالوگ کلیه کانالهای تلویزیونی را با کیفیت معمولی دریافت میکنید واگر دنبال بهترین کیفیت هستید میتوانید با خرید گیرنده دیجیتال حدود ۲۴ کانال تلویزیونی (قابل افزایش تا ۵۰ کانال در آینده) و رادیویی را با کیفیت فوق العاده  بالا و بسته به مناطق تحت پوشش حتی در سرعت بالا دریافت میکند.

خرید از شما و پرداخت وجه آن چگونه است؟

خرید از ما صرفا بصورت نقدی و برای عزیزان ساکن استان تهران بصورت حضوری و ارسال توسط پیک و ارائه خدماتی همچون نصب در محل میباشد و برای شهرستانیهای عزیز پس از دریافت وجه کامل , کالای درخواستی طبق سفارش بر اساس انتخاب طریقه ارسال, در فرم سفارش, کالا برای آنها ارسال میگردد و در همه موارد به غیر از پست که زمان بیشتری میبرد و پرهزینه تر است در سراسر ایران تا ۲۴ ساعت جنس در محل مورد نظر تحویل میگردد.

گارانتی محصولات چگونه است؟

گارانتی محصولات یکساله از تارخ خرید و شامل شرایط درج شده در فاکتور فروش میباشد.

شرایط دریافت نمایندگی فروش محصولات شما چگونه است؟

به بخش مربوط به نمایندگیها در سایت مراجعه نمایید.

آیا نصب dvd های شما بر روی ماشین سبب باطل شدن گارانتی میشود؟

خیر, توضیح اینکه  دستگاه های ما در نمایندگیهای سراسر کشورمورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت شما نسبت به فلان مغازه چگونه است؟

شعار ما همیشه کیفیت برتر و قیمت بهتر بوده و هست به این دلیل که مشتریانی که از طریق اینترنت جستجو و نهایتا خرید میکنند افرادی باسواد و فوق العاده حساس هستند. وبه جرات میتوان گفت  قیمت های ما برای جلب مشتریان مشکل پسند دراکثر موارد پایین تر و در بعضی موارد خیلی پایین تر نسبت به مغازه های موجود درسطح شهراست باز هم توصیه میشود اول مقایسه و بعد خرید چونکه همیشه حق انتخاب با شماست.

آیا دستگاه شما همه این قابلیتها را دارد و به مانیتور پشت سری وصل میشود؟

بله همگی قابلیت های ذکر شده را دارد و به مانیتور پشت سری نیز وصل میگردد.

اگر ممکن است توضیحی در رابطه با سیستم نویگیشن بفرمایید؟

سیستم نویگیشن یا ناوبری موقعیت فعلی شما را توسط سیگنالهای ارسالی و دریافتی از طریق چندین ماهواره که در فضای پیرامون ما هستند بر روی نقشه نشان میدهند و این عملیات هیچ هزینه ای برای شما ندارد و قابلیت جستجو و مسیریابی مکان مورد نظرما را دارند بخصوص در مناطقی که هیچ آشنایی نسبت به آن منطقه نداریم بسیار مفیدند.

گیرنده دیجیتال مخصوص خودرو چیست؟

گیرنده دیجیتال جهت دریافت کانال های تلویزیونی با کیفیت تصویری بالا ساخته شده است همانند گیرنده های خانگی ولی با این تفاوت که اینها مختص خودرو و سازگار با برق ۱۲ ولت داخل ماشین میباشد و به گونه ای طراحی شده است که در حرکت شما تصویری صاف و شفاف داشته باشید و این دستگاه ها بسته به کیفیت ساخت آن از نظر کیفیت قطعات برد داخلی ,گیرندگی , ارائه تصویری صاف و شفاف در سرعت بالا , پایداری تصویر و تعداد خروجی های تصویر و مشخصات دیگر متفاوت میباشند(

آیا نویگیشن فارسی را ساپورت میکند؟

بله نرم افزار و نقشه های ارائه شده مربوط به ۲ شرکت معتبر و باسابقه در این زمینه و بصورت کاملا فارسی میباشد به همراه قابلیت جستجو که بصورت گویا(سخنگو) میباشد و در دستگاه های نویگیشن دار فعال میباشد با قابلیت آپدیت یکسال مجانی.

برندها